rhinoguard-7530-stainless-steel-protective-bollards-11846

SŁUPKI PARKINGOWE

NA OBSZARACH MIEJSKICH

rhinoguard-7530-stainless-steel-protective-bollards-11846
Slide One
zapory i slupki parkingowe
antyterrorystyczne
Slide One
donica_ławka_antyterrorystyczna
ARCHITEKTURA I MEBLE
ANTYTERRORYSTYCZNE
donica_ławka_antyterrorystyczna
zapora

ZAPORY DROGOWE
SZLABANY ANTYTERRORYSTYCZNE

zapora
844-gggkkiide0d5e5f5f3c8180d1c750d99cf59892f22b97511a042192594a67716o
BRAMY ANTYTERRORYSTYCZNE
OGRODZENIA ANTYTARANOWE
844-gggkkiide0d5e5f5f3c8180d1c750d99cf59892f22b97511a042192594a67716o

SŁUPKI AUTOMATYCZNE ANTYTERRORYSTYCZNE

SŁUPKI AUTOMATYCZNE ANTYTERRORYSTYCZNE

W obecnych czasach coraz ważniejsze staje się stosowanie rozwiązań antyterrorystycznych. Szczególne znaczenie mają one w miejscach użyteczności publicznej, skupiskach ludności cywilnej czy siedzibach administracji państwowej i innych instytucji. Dla wielu podmiotów bezpieczeństwo jest najważniejszą wartością – nowoczesne zapory pozwalają o nie odpowiednio zadbać.

Funkcje antyterrorystycznych słupków parkingowych.
Zapory parkingowe jako takie wykazują się dużo większą wytrzymałością niż tradycyjne szlabany, a co za tym idzie gwarantują większe bezpieczeństwo ludności. Jednak niektóre miejsca są dużo bardziej niż inne narażone na ryzyko ataku terrorystycznego. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, producenci zaprojektowali specjalne modele słupków parkingowych – posiadają one certyfikaty
antyterrorystyczne, które stanowią gwarancję odpowiedniego zabezpieczenia danego miejsca. Jak wykazano na testach, słupki antyterrorystyczne są w stanie zatrzymać rozpędzoną ciężarówkę – nawet po takim ataku zachowują sprawność i dalej bez problemu działają.

Zapory antyterrorystyczne zostały wyposażone w funkcję szybkiego podnoszenia EFO. Naciśnięcie awaryjnego przycisku podnosi słupek w 1,5 sekundy. Dzięki temu rozwiązaniu w sytuacji zagrożenia wrażliwa strefa jest natychmiast zamykana i pozostaje bezpieczna.

 

SŁUPKI ANTYTERRORYSTYCZNE MONTOWANE NAWIERZCHNIOWO

Słupki automatyczne antyterrorystyczne Matador, jest to jedyny system przesuwnych zapór antyterrorystycznych montowanych na powierzchni, które przeszły test IWA-14 w celu zatrzymania ciężarówki o wadze 7,2 tony poruszającej się z prędkością 64 km / h (40 mph).
Blokada antyterrorystyczna Matador nie tylko zatrzymała pojazd testowy z zerową oceną penetracji, ale nadal działała po uderzeniu nie wymagając żadnych napraw.

Zautomatyzowane słupki mogą być instalowane w miejscach, gdzie nawet płytkie mocowanie jest niemożliwe, co daje ogromną przewagę nad bardziej tradycyjnymi barierami bezpieczeństwa.
System zabezpieczeń antyterrorystycznych jest przykręcony (do odpowiedniej podstawy) na drodze, co czyni go idealnym do krótkotrwałych lub tymczasowych projektów,imprez, jak również stałych, gdzie wykopy są niepraktyczne. Może być zainstalowany równo z powierzchnią, co wymaga wykopu na głębokość zaledwie 100 mm lub nawierzchniowo.

W ofercie dostępne są także słupki antyterrorystyczne zabezpieczające przed uderzeniem pojazdu ciężarowego o wadze 7,5 tony lub 30 ton z prędkością 80 km/h posiadające certyfikaty PAS 68 i IWA 14.1 / iwa 14.2.

Słupki antyterrorystyczne klasa K4 K12 M50

Słupki antyterrorystyczne służą do zabezpieczenia obiektów specjalnych jak lotniska, rafinerie, ambasady, terenów rządowych, wojskowych, muzeów itp. Słupki cechuje specjalna wytrzymałość uderzeniowa. Automatyczne zapory hydrauliczne firmy PILOMAT serii K12/M50 stosuje się do ochrony antyterrorystycznej. Obecnie produkowane słupki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem kilkunastoletniego doświadczenia…

Czytaj więcej

Antyterrorystyczne słupki parkingowe RISE FORCE 825 chowane w ziemi

Zalety blokady parkingowej: Duża liczba cykli pracy oraz bardzo niskie zużycie energii. Zdolność do pracy zapory nawet pomimo awarii zasilania, dzięki zastosowaniu awaryjnego systemu zasilania UPS. Wyposażone w magistrale komunikacyjną RS485 i łącze internetowe TCP/IP. Wbudowany enkoder i czujnik amperometryczny do wykrywania przeszkód…

Czytaj więcej

Słupek antyterrorystyczny automatyczny URBACO ONE50 EVO

Przedstawiamy antyterrorystyczny słupek automatyczny serii URBACO ONE50 w wersji EVO.
Obok zwykłej blokady parkingowej ONE 50 to obecnie najmocniejsze rozwiązanie w ofercie URBACO.
Wersja barier parkingowych EVO oferuje dodatkowo unikalną funkcjonalność polegającą na szybkiej wymianie zewnętrznej koszulki, która może być wykonana w różnych konfiguracjach…

Czytaj więcej

Słupek antyterrorystyczny automatyczny wysokiego bezpieczeństwa 30 ton/ 80 km/ PAS 68

Słupek antyterrorystyczny automatyczny wysokiego bezpieczeństwa 30 ton/ 80 km/ PAS 68:
Ta blokada antyterrorystyczna 30-tonowa została zaprojektowana tak, aby oferować najwyższą ochronę miejsc strategicznych przed atakiem
terrorystycznym z dużą prędkością…

Czytaj więcej