ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI

O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1989 r. W wyniku rozwoju firmy w 2003 roku powstała firma Herz zajmująca się promowaniem naszych produktów w internecie. W ciągu ośmiu lat istnienia firmy Herz, z dwuosobowej firmy oferującej montaż automatyki do bram staliśmy się liderem wśród sklepów internetowych.

Przez wiele ostatnich lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego dystrybutora w kraju.

Nasza oferta obejmuje obecnie bardzo szeroki asortyment automatyki do bram, domofonów, wideodomofonów a także szlabanów, kolczatek parkingowych i systemów kontroli dostępu. W sprzedaży posiadamy również alarmy, telewizję przemysłową, rolety, bramy garażowe przydomowe i przemysłowe.

Firma obsługuje klientów instytucjonalnych i odbiorców indywidualnych, w zakresie dostawy urządzeń.

Zapewniamy dostęp do bazy firm monterskich współpracujących z naszą firmą a specjalizujących się w montażu i serwisie bram a także prac związanych z ogrodzeniem terenu, montażem bram garażowych i wjazdowych, automatyzacją bram i wjazdów, instalacją domofonów i elektryczną czy kontroli dostępu.

 

Nasza baza firm monterskich oferuje wykonywanie usług w zakresie różnych prac ślusarskich i remontowo-budowlanych np. kraty okienne,rolety, balustrady, remonty i przeróbki bram itp. w każdej części Polski

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad zakupy są czystą przyjemnością.

Dlaczego zakupić w sklepie www.automatydobram.eu?

Wiemy, że zakupy w sklepie internetowym wiążą się z ryzykiem, sami również jesteśmy ich klientami.

 

Dlatego jeśli masz jakieś wątpliwości – sprawdź nas!

Odwiedź jeden z naszych Punktów Sprzedaży, upewnij się, że nie funkcjonujemy jedynie wirtualnie.

Zobacz nasze komentarze na serwisie aukcyjnym allegro. Nasze loginy to: stoen,boston_norbi, automatydobram, somebody7,herz2.

Można nas znaleźć na porównywarkach cen takich jak

Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami firm FAAC, NICE, CAME, BFT, BENINCA, KEY, FADINI, PROTECO, LIFE, GiBiDi, GENWAY, ORNO, WENA, EURA, WIŚNIOWSKI, KRISPOL, HORMANN i wielu innych.

Od 2003 roku obsłużyliśmy ponad 10 000 tys zamówień, a grono naszych stałych klientów wciąż się powiększa.

Jeśli nadal masz wątpliwości – zadzwoń do nas, porozmawiaj z Operatorem Infolinii, niech zakupy u nas sprawiają Ci przyjemność.

 

Gwarancja ceny

Cena, która widnieje przy produkcie w momencie składania zamówienia jest ceną obowiązującą do momentu zakończenia jego realizacji ( nawet jeśli w czasie oczekiwania na towar ulegnie zmianie). Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto i mają wliczoną opłatę KGO (koszt gospodarowania odpadami).

 

Czas realizacji zamówienia
Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3-5 dni. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej – o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Dostępność produktów
Większość oferowanych przez nas produktów jest dostępnych w ofercie stałej (na karcie produktu określamy ilościowy stan magazynowy).

Dane dotyczące wpłat na konto bankowe
PPHU HERZ Przyborowski Radosław
ul.Ługi 74
05-400 Otwock
Bank: mBank
numer konta: 19 1140 2004 0000 3802 3386 3040
tytulem: Nazwisko________ Produkt________ Nr zamówienia______

Informacja dot wpłat z za granicy:

SWIFT(BIC): BREXPLPWMBK

IBAN mBanku: PL 19 1140 2004 0000 3802 3386 3040

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module ‚koszyk sklepu’ – z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

 

Zapraszamy do zakupów!

Aktualności