ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI

Zapora antyterrorystyczna MATADOR 3 IWA-14 montaż zapory powierzchniowy bez fundamentów

Matador 3 zrewolucjonizował branżę ochrony antyterrorystycznej obwodowej zabezpieczeń imprez masowych przez zapory.
Bariera antyterrorystyczna to niezrównana kombinacja sprawdzonych zabezpieczeń IWA-14, automatycznej obsługi i montażu na powierzchni. Matador jest najbardziej odpornym słupkiem tego typu na rynku ze względu na wewnętrzne wzmocnienie, którego inne słupki nie mają. Jest to jedyny testowany system słupkowego automatycznego przesuwu powierzchniowego do zatrzymania ciężarówki o wadze 7,2 tony poruszającej się z prędkością 64 km / h.

Blokada antyterrorystyczna zatrzymała badany pojazd z penetracją równą 0 i dalej działała spełniając swoją rolę zabezpieczenia. Zapora składa się z dwóch nieruchomych słupków na płycie i pojedynczym centralnym przesuwanym umożliwiającym przejazd.

Montaż zapory tzw powierzchniowy jest nie tylko wyjątkowo szybki i wydajny, ale także pozwala na montażu w miejscach, gdzie nawet płytkie mocowanie jest niemożliwe; na przykład gdzie podziemne instalacje przebiegają niezwykle blisko nawierzchni. Zabezpieczenie jest idealnym rozwiązaniem na krótką lub tymczasową instalację.

Zabezpieczenie słupków pozwala na stały dostęp nawet dla pieszych nawet gdy są zamknięte, a stylowe elementy blokujące ze stali nierdzewnej sprawiają, że jest idealny w miejscach w których niezbędna jest integracja z nowoczesną architekturą. W ofercie dostępne są także stałe słupki Matador, który ma trzy lub więcej statycznych słupków i oferuje montaż na powierzchni z zabezpieczeniem statycznym w klasie PAS 68.
Zautomatyzowany słupek może również być wyposażony w EFO (awaryjną szybką obsługę), gdy jest to wymagane.

Aktualności