ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI

Słupki antyterrorystyczne Rhinoguard® 35/30 posiadają wytrzymać na uderzenie pojazdu o masie 3,5 tony poruszający się z prędkością 48 km na godzinę.
Słupek antyterrorystyczny posiada klasyfikację bezpieczeństwa V / 3500 (N1) / 48/90: 01
Słupek antyterrorystyczny Rhinoguard® 35/30 to skuteczne rozwiązanie dla projektantów i inwestorów, którzy chcą zamontować atrakcyjną i skuteczną barierę ochronną w przestrzeni publicznej.
Słupki antyterrorystyczne występują w wersji stałej a także półautomatycznej (obsługiwanej ręcznie) stosowanej na obszarach, które wymagają dostępu do ruchu pojazdów mechanicznych. Konstrukcja słupka półautomatycznego waży 20 kg i jest wyposażona w w rdzeń słupka, sprężynę gazową, która umożliwia łatwiejsze opuszczanie bollarda w celu uzyskania dozwolonego dostępu samochodu lub innego pojazdu. Konstrukcja słupka półautomatycznego antyterrorystycznego obejmuje także  gumową osłonę a także kieszeń montowaną w ziemi umożliwiającą odprowadzanie nadmiaru wody deszczowej.

Zapora ochronna antyterrorystyczna 35/30 przeszła rygorystyczne testy zderzeniowe (crashtest), aby spełnić wymagania normy antyterrorystycznej IWA-14, która mierzy odporność słupków na uderzenia pojazdami mechanicznymi. W zależności od wymagań ocynkowany rdzeń słupka 35/30 może być malowany proszkowo na dowolny kolor RAL lub wyposażony w kołnierz ze stali nierdzewnej.

RhinoGuard_35-30_Słupek antyterrorystyczny

Aktualności