ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
Słupek parkowy ręczny ze sprężyną gazową

Słupek parkowy ręczny ze sprężyną gazową

Wysuwany  słupek parkingowy antyterrorystyczny ręczny 35/30 idealnie nadaje się do miejsc, w których ruch uliczny jest niewielki, ale nadal istnieje wymóg ochrony o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Słupek antyterrorystyczny ze sprężyną gazową został pomyślnie przetestowany zgodnie z BSI PAS 68 IWA 14, z powodzeniem zatrzymując pojazd o masie 3500 kg z prędkością 48 km/h (30 mil / h), dzięki czemu bollard jest idealny do ochrony i zabezpieczania obwodowego.

 

Słup antyterrorystyczny 35/30 standardowo wyposażony w mechanizm wspomagania podnoszenia, zmniejszający ciężar unoszenia słupka nawet o 60%. To sprawia, że ​​słupek o wysokim poziomie bezpieczeństwa jest łatwy w obsłudze dla każdego użytkownika. Dostępny w różnych wykończeniach,

Słupek anty taranowy jest standardowo ocynkowany i posiada dwa żółte paski odblaskowe. Jest również dostępny z dopasowaną tuleją ze stali nierdzewnej lub pomalowany na dowolny kolor z palety RAL. Składany uchwyt ze stali nierdzewnej jest oferowany standardowo w modelu z tuleją ze stali nierdzewnej, podczas gdy czarny uchwyt w kształcie litery T jest montowany we wszystkich innych wersjach słupka. Słupek antyterrorystyczny ręczny jest również dostępny w wersji stałej, uzupełniającej gamę modeli.chowanych. Zapewnia to klientom kompletne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa obwodowego i wymagań dotyczących kontroli dostępu czy też ubezpieczalni. 

 

Słupek parkingowy półautomatyczny antyterrorystyczny

Aktualności