ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI

Słupki antyterrorystyczne HORMANN High Security Line stanowią coraz częściej wybieraną formy kontroli dostępu obiektu chronionego.Zastosowanie słupków anty-taranowych jest praktycznie nieograniczone. Blokady i słupki parkingowe Hormann możemy stosować w różnych miejscach jak ambasady, szpitale,obiekty i jednostki wojskowe, budynki rządowe, lotniska, galerie handlowe, elektrownie itp. Bollardy HORMANN pozwalają na elastyczne i a także niezawodne sterowanie dostępem i przejazdem pojazdów na wjazdach chronionych obiektów.

Słupki drogowe posiadają indywidualnie zaprojektowane układy sterowania i posiadają możliwość wykorzystywania różnych kombinacji aby dostosować się do potrzeb i wymagań każdego klienta nawet tego najbardziej wymagającego.  Każdy słupek parkingowy  jest poddawany szczegółowym badaniom jakości i bezpieczeństwa w celu  zapewnienia najwyższej gwarancji bezawaryjnego działania w każdych warunkach atmosferycznych  nawet tych najtrudniejszych.

 

Słupki wyróżnia estetyczny wygląd dzięki zastosowaniu różnych wykończeń kołnierzy. Dostępne są słupki antyterrorystyczne w wersjach hydraulicznych i w niedługim czasie z siłownikiem elektromechanicznym.

Słupki antyterrorystyczne automatyczne posiadają możliwość zastosowania opcji EFO dzięki czemu mogą wysuwać się w kryzysowych sytuacjach nawet z prędkością 1,5 s.

Dzięki zastosowaniu tych samych cylindrów w słupach automatycznych i stałych w  wersji antyterrorystycznej możemy linie zabezpieczenia obwodowego które harmonijnie komponują się z całościową koncepcji architektonicznej czy to na obiekcie przemysłowym, użyteczności publicznej czy też w krajobrazie przestrzeni miejskich.

 

Aktualności