ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI

Bramy wjazdowe szybkie Speedgates

Speedgates to elektromechaniczne, szybko składane bramy. Bramy te składają się z dwóch lub czterech paneli, które otwierają się jednocześnie z dwóch stron. Każda strona składa się z panelu napędzanego i panelu podążającego. Dostępne są różne typy, które mogą być dostarczane w wielu odmianach

Brama szybka Speedgate B-Trackless 

Bram wjazdowa szybka

Ta brama doskonale nadaje się do obsługi ruchu. Idealnie pasuje do każdej linii ogrodzenia. Przede wszystkim idealnie nadaje się również do umieszczenia w przypadku, gdy nie ma opcji dla dolnej lub górnej prowadnicy.

Brama szybka Speedgate B-Access

Brama wjazdowa szybka B-ACCES

Brama B-Access jest dostępna w wersji z górnym prowadzeniem i została opracowany specjalnie dla parkingów i kompleksów mieszkalnych. Ma maksymalne przezroczyste otwarcie i jest wolnostojąca.

 

 Brama szybka Speedgate B-Secure

Brama wjazdowa szybka B-SECURE

Brama wjazdowa szybka B-SECURE

Tego typu brama jest napędzana od dołu i specjalnie zaprojektowany do ciężkiego transportu i intensywnego użytkowania. Te bramy napędzane od dołu nie mają ograniczeń wysokości i z tego powodu odpowiadają wielu różnym wejściom i potrzebom. Ze względu na solidną konstrukcję B-Secure może podobnie jak B-Protect, być stosowany do niestandardowych rozwiązań, takich jak logo i adaptacje do potrzeb architektonicznych. Podczas procesu rozwoju nasi inżynierowie skupili się na napędzie modułowym i konstrukcji dolnej jednostki napędowej.

 Brama szybka Speedgate B-Protect

Brama wjazdowa szybka B-Protect

Brama wjazdowa szybka B-Protect

Brama B-Protect jest dla najbardziej wymagających klientów. Bramy te posiadają opcjonalnie certyfikaty WK2 i RC2. Jest to szybka brama High Security na rynku. Jest doskonale przystosowany do dużych parkingów i jest zbudowana, aby wytrzymać użytkowanie intensywne. Bram Speedgate B-Protect nadaje się jeszcze bardziej do personalizacji, czego można oczekiwać od najlepszych w swojej klasie. Należy zauważyć, że klapa bezpieczeństwa  B-Protect jest dostępna z prętami jako wersja RC3 i RC4, która jest wyjątkowa, a nawet jako zamknięta (speeddoor). Ponadto można ją zamówić z ratingiem RC3 lub RC4. Obie posiadają certyfikat NEN-EN 1627. Ponadto należy zauważyć, że B-Protect może być również zbudowana jako wersja bramy kuloodpornej (FB4 – FB6)

Aktualności