ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI
ANTYTERRORYSTYCZNE_SLUPKI

 

Słupek antyterrorystyczny  nie jest czymś, co kupujesz każdego dnia, w rzeczywistości, gdy zaczniesz szukać informacji w Internecie pod kątem zabezpieczeń, istnieje tak wiele różnych opcji, które mogą stać się dość mylące.

Firma HERZ projektuje i montuje słupki wysokiego bezpieczeństwa od wielu lat, więc wiemy które blokady są dla Ciebie najlepsze . Oto pięć najważniejszych wskazówek, jak wybrać odpowiedni słupek, aby skutecznie zabezpieczyć wjazd lub obszar chroniony.

  1. Dowiedz się, jakiego rodzaju słupek bezpieczeństwa potrzebujesz
  2. Upewnij się, że masz kogoś, kto go zainstaluje
  3. Przygotuj odpowiednie zaplecze i wynajmij odpowiedni sprzęt.
  4. Upewnij się, że będziesz miał gwarancję i opiekę serwisową na wiele lat.
  5. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady

Słupki antyterrorystyczne  nie są czymś, co kupujesz każdego dnia, w rzeczywistości, gdy zaczniesz szukać informacji w Internecie pod kątem zabezpieczeń, istnieje tak wiele różnych opcji, które mogą stać się dość mylące.
Firma HERZ projektuje i montuje słupki wysokiego bezpieczeństwa od wielu lat, więc wiemy które blokady są dla Ciebie najlepsze . Oto pięć najważniejszych wskazówek, jak wybrać odpowiedni słupek, aby skutecznie zabezpieczyć wjazd lub obszar chroniony.

Słupki zabezpieczające mają różne kształty i rozmiary, i łatwo można się zgubić w możliwościach wyboru. Aby to trochę ułatwić, spójrzmy na różne typy, które możesz znaleźć.

Cztery główne rodzaje słupków antytaranowych, z którymi się spotkasz, to półautomatyczne, wyjmowane, automatyczne i stałe.

Teraz można je podzielić na dwie grupy: słupki zapewniające wysokie bezpieczeństwo i słupki parkingowe niskiego poziomu bezpieczeństwa. Słupki o wysokim poziomie bezpieczeństwa są zwykle używane do zabezpieczania kluczowych obiektów, takich jak budynki rządowe lub lotniska,fabryki, budynki infrastruktury krytycznej, jednostki i bazy wojskowe przed atakami pojazdów.

Te bariery antyterrorystyczne zostały przetestowane pod kątem uderzeń, więc nie są to rzeczy, które możesz kupić o zwykłego ślusarza umiejącego spawać. W naszej ofercie znajdziesz znajdziesz informację o słupkach wysokiego bezpieczeństwa.Aby je odnaleść szukaj informacji zawierających słowa: certyfikat,crash test, PAS 68,PAS 170, IWA 14, HVM.

W naszej ofercie dostępne są słupki bezpieczeństwa które nie były testowane a zostały zaprojektowane w celu ochrony różnych obiektów i obszarów miejskich czy terenów przemysłowych.

Słupki półautomatyczne zwane inaczej gazowymi, pneumatycznymi, teleskopowymi opuszczają się w głąb ziemi ręcznie, dzięki czemu można zabezpieczyć drogę, wjazd uniemożliwiając dostęp do chronionego obszaru gdy nie jest on używany ale umożliwiając wjazd  w razie potrzeby przez ręczne opuszczenie słupka.

Są to nasze najbardziej popularne słupki antyterrorystyczne, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, ponieważ są łatwe w użyciu i zapewniają bezpieczną ochronę dla zabezpieczanego obszaru.

Jeśli martwisz się czy dasz radę podnieś słupek ręcznie ze względu na ciężar zapory, nie musisz się martwić, ponieważ oferujemy również wariant wspomagania unoszenia, który zmniejsza wagę do podnoszenia o 60%.

Jednak słupek półautomatyczny może nie zawsze być najbardziej odpowiednią opcją dla Ciebie. Jeśli masz na przykład wysoki poziom wody, może to utrudnić podniesienie słupka z ziemi. Innym przypadkiem, w którym zdejmowany słupek mógłby się nie sprawdzić to nisko położone media jak woda, gaz,kanalizacja, prąd czy linia telefoniczna lub internet co może ograniczyć głębokość wykopów. W takim przypadku lepszym rozwiązaniem będzie wyjmowany słupek antyterrorystyczny, ponieważ można zdemontować słupek i przechowywać go w bezpiecznym miejscu, gdy nie jest używany. Słupki demontowalne posiadają specjalne gniazda które możemy zabezpieczyć po wyjęciu słupka aby nie stwarzały zagrożenia i zachować estetykę.

 

Aktualności